O nás

Naše koláče sú vždy čerstvé, kedže pečieme a predávame na tom istom mieste.

Malá rodinná pekáreň

Sme malá rodinná pekáreň zameraná na koláče z kvalitných surovín, pripravovaných ručne, tak ako doma.

Naše koláče sú vždy úplne čerstvé, kedže pečieme a predávame na tom istom mieste. Príďte sa na nás pozrieť, uvidíte ako pracujeme a ochutnáte skvelé koláče.

Vo Fertuche pečieme z poctivých surovín.


Používame len pravé maslo (žiaden margarín), poctivý plnotučný tvaroh, vajíčka z podstieľkového chovu, smotanu bez stabilizátorov, sezónne ovocie z nášho regiónu. Pri dodávkach surovín dávame prednosť lokálnym výrobcom a pestovateľom.

Nepoužívame žiadne umelé náhrady, dochucovadlá, stabilizátory alebo farbivá. Snažíme sa používať nutrične hodnotnejšie suroviny ako sú napr špaldová celozrnná múka, pohánková múka, trstinový cukor.

Ponúkame aj koláče pre ľudí s roznymi požiadavkami a obmedzeniami (napr. bezlepkové, bezlaktózové, s použitím alternatívnych sladív) – pečieme ich tak, aby im zámena surovín za alternatívne neuškodila na chuti.

Náš sortiment sa počas roka mení, vyberáme to najlepšie čo nám sezóna ponúka – jahodový koláč u nás nájdete len z čerstvo nazbieraných jahôd z nášho regiónu. Rovnako aj marhulový, slivkový, ríbezlový…

Kto pre Vás pečie:


 

Určite Vám naše koláče budú ešte viac chutiť, keď zistíte, kto ich pre vás napiekol. Hviezdny tím – Veronika, Alica, Mirka, Andrejka, Miška a Aďa.

A niekedy ešte stále s veľkou radosťou aj Biba a Lucia 🙂

Ak si nestihete objednať koláče vopred, príďte do našich predajní v Bratislave, radi vám ponúkneme a vyskladáme dobroty z toho čo budeme mať čerstvo napečené.