Svadobné a oslavné torty

Na svadbu alebo oslavu Vám radi upečieme veľkú/prip. poschodovú tortu.

Príchuť

si môžete vybrať z našej ponuky tort:

  • piškótová torta s tvarohovým krémom
  • čokoládová s čokoládovým krémom
  • maková bezlepková torta s mascarpone krémom
  • alebo inú príchuť podľa požiadavky

Naked cakes

Torty pripravujeme len ako tzv. „naked cakes“ – teda nahé torty – na potieranie povrchu používame výhradne krém a nie cukrový fondán.

Torty zdobíme čerstvým ovocím a/alebo kvetmi podľa požiadaviek, prípadne inými dekoračnými prvkami po dohode s klientom.

Orientačná cena torty

Základná cena torty sa odvíja od počtu osôb pre ktorých je torta určená. Cena pre jednu osobu je 3,90 – 4,10 Euro
– teda ak je torta pre 60 osob, cena je 3,90 Euro x 60 osôb
– teda 234,- Euro.

K tomu sa pripočítavajú dekoračné prvky ako extra ovocie, kvety podľa požiadaviek – príplatok cca 25-40 Euro, pri väšších tortách je potrebné počítať aj s podporným materiálom – cca 10 Euro.

V prípade veľkých niekoľkoposchodových tortách je potrebná doprava v chladiarenskom vozidle a dekorácia na mieste určenia – príplatok za dopravu a skladanie/dekorovanie na mieste cca 50-100 Euro (podľa náročnosti a miesta určenia).

 

V prípade záujmu prosím napíšte e-mail s telefonickým kontaktom na fertuchapekaren@gmail.com alebo nás kontaktujte telefonicky na 0911 810 223

Aj takto môže vyzerať servírovanie zákuskov na Vašej svadbe

V spolupráci s agentúrou Lovely Day sa nám podarilo vo Wiegerovej vile vyčariť takúto atmosféru pri servírovaní zákuskov.

Svadobné koláče z Fertuchy

Okrem torty vám radi upečieme aj rôzne druhy zákuskov a tradičných svadobných koláčikov
Všetko robíme vo forme mignoniek, aby mohli svadobčania ochutnať z viacerých druhov. Nechajte svojich hostí vyskúšať naše fantastické cheesecaky, čokoládové mignonky alebo ľahké bezlepkové tortičky. Pochutnať si ale môžu aj na šťavnatom punčovom reze alebo tradičných svadobných koláčikoch plnených tvarohom a slivkovým lekvárom. Radi vám pripravíme ponuku na mieru prispôsobenú vašim požiadavkám a štýlu svadby. Tiež vám vieme pripraviť výslužky do estetických a praktických krabičiek.

Svadobná výstava vo Wiegerovej vile